Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu
4.03. 2024 poniedziałek
Dzień: 04.03.2024 (pon.) kl.1TE dołączona do kl.2TE - wycieczka |
|||||
---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Kamińska Elżbieta | 1TS|REL | Religia | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Łukaszyk Adriana | 3CB|REL | Religia | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Łukaszyk Adriana | 3BB|REL | Religia | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Mulik Krzysztof | 1CB|1/2 | Informatyka | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Płóciennik Katarzyna | 3TL|w2 | Pracownia magazynowa | Iwanicka Magdalena | |
1, 08:00-08:45 | Wachowiak Marcin | 1AB|REL | Religia | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Kamińska Elżbieta | 2DB|REL | Zajęcia świetlicowe | Kołodziej Jan | |
2, 08:50-09:35 | Mulik Krzysztof | 1BB|2/2 | Język angielski | Piech Robert | |
2, 08:50-09:35 | Płóciennik Katarzyna | 2TL | Pracownia magazynowa | Zastępstwo | M.Iwanicka z 8l z 5.03 |
3, 09:45-10:30 | Kamińska Elżbieta | 3AB|REL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
3, 09:45-10:30 | Kołodziej Jan | 2A|NOREL | Język polski | Barszczewska Barbara | |
3, 09:45-10:30 | Łukaszyk Adriana | 2A|REL | Język polski | Barszczewska Barbara | |
3, 09:45-10:30 | Mulik Krzysztof | 1BB|1/2 | Język angielski | Głodek Katarzyna | |
3, 09:45-10:30 | Płóciennik Katarzyna | 2TL | Pracownia magazynowa | Zastępstwo | M.Łakiewicz z 6l |
3, 09:45-10:30 | Wachowiak Marcin | 4THI|REL | Zajęcia biblioteczne | Horała Anna | |
3, 09:45-10:30 | Wachowiak Marcin | 4TI | Bazy danych | Besz Dariusz | |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 1TH|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 1CB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 2AB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Zastępstwo | A.Horała z 7l z wtorku |
4, 10:50-11:35 | Kamińska Elżbieta | 2AB|REL | Religia | Zastępstwo | A.Horała z 7l z wtorku |
4, 10:50-11:35 | Łukaszyk Adriana | 1TH|REL | Zajęcia świetlicowe | Kołodziej Jan | |
4, 10:50-11:35 | Mulik Krzysztof | 1AB|2/2 | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
4, 10:50-11:35 | Płóciennik Katarzyna | 3TL|w2 | Pracownia magazynowa | Iwanicka Magdalena | |
4, 10:50-11:35 | Wachowiak Marcin | 1CB|REL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
5, 11:45-12:30 | Broda Anita | 1A|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Zastępstwo | |
5, 11:45-12:30 | Broda Anita | 1BB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
5, 11:45-12:30 | Kamińska Elżbieta | 1TE|REL | Religia | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
5, 11:45-12:30 | Łukaszyk Adriana | 1A|REL | Religia | Zastępstwo | I.Plewka z 7 l z 7.03 |
5, 11:45-12:30 | Mulik Krzysztof | 3THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
5, 11:45-12:30 | Wachowiak Marcin | 1BB|REL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
6, 12:40-13:25 | Broda Anita | 2TI|NOREL | Matematyka | Jasińska Paulina | |
6, 12:40-13:25 | Kamińska Elżbieta | 2CB | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
6, 12:40-13:25 | Łukaszyk Adriana | 2TI|REL | Matematyka | Jasińska Paulina | |
6, 12:40-13:25 | Mulik Krzysztof | 3TES|2/2 | Język niemiecki | Ochowicz Agnieszka | |
6, 12:40-13:25 | Płóciennik Katarzyna | 3TL|w2 | Pracownia magazynowa | Iwanicka Magdalena | |
6, 12:40-13:25 | Wachowiak Marcin | 1AB | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:30-14:15 | Łukaszyk Adriana | 3TI|REL | Religia | Zajęcia w świetlicy lub bibliotece | |
7, 13:30-14:15 | Mulik Krzysztof | 1AB|1/2 | Informatyka | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:30-14:15 | Wachowiak Marcin | 2BB|REL | Religia | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:20-15:05 | Mulik Krzysztof | 1TE|1/2 | Informatyka | Uczniowie zwolnieni do domu |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Zastępca | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|
1, 08:00-08:45 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 1BB | Historia | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 4A | Język niemiecki | Wolszczak Małgorzata | |
3, 09:45-10:30 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 2TS | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław | |
3, 09:45-10:30 | Nestoruk Adriana | 3TES|1/2 | Zajęcia biblioteczne | Kryszkiewicz Małgorzata | |
4, 10:50-11:35 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 1TI | Historia | Zastępstwo | K.Szydłowska z 8l |
6, 12:40-13:25 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 2BB | Historia | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:30-14:15 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 3CB | Historia | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:20-15:05 | Chrząstowska Dżugaj Ilona | 1TH | Historia | Uczniowie zwolnieni do domu |
-
Kontakt
Adres pocztowy: ul.Trzebnicka 4
56-300 MiliczTelefon/fax: 71 3840350 E-mail: sekretariat@zsmilicz.eu Strona WWW: www.zsmilicz.eu Facebook: www.facebook.com/ZSwMiliczu -