Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

Absolwenci Roku

Rady Pedagogiczna Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki przyznaje corocznie tytuł
Absolwenta Roku 
uczniowi, który uzyskał najwyższe wyniki na świadectwie ukończenia szkoły, na egzaminach maturalnych i zawodowych oraz prezentował wzorową postawę uczniowską.

Artykuły