II Mistrzostwa Elektryków Szkół Średnich i Branżowych w Jeleniej Górze
17 kwietnia 2026 w Jeleniej Górze miały miejsce zmagania 54 drużyn z całej Polski w ramach konkursu
ELECTROSIMET-CUP II Mistrzostwa Elektryków Szkół Średnich i Branżowych. Naszą szkołę reprezentowała...