Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

Finał zbiórki na rzecz pogorzelców

Zbiórka na rzecz pogorzelców w Postolinie, przeprowadzona w Zespole Szkół w Miliczu, zakończyła się dużym sukcesem i pokazała ogromne zaangażowanie społeczności szkolnej. Dzięki hojności uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły udało się zebrać kwotę 526 zł. Zebrane środki zostaną przeznaczone na pomoc osobom poszkodowanym w pożarze, wspierając ich w odbudowie codziennego życia. Akcja była wyrazem solidarności i chęci niesienia pomocy potrzebującym, a także dowodem na to, że wspólnymi siłami można realnie wpłynąć na poprawę sytuacji innych.

Opiekun Anna Horała