Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
"Witaj, Majowa Jutrzenko" - audycja i konkurs
Z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-go Maja zapraszamy całą społeczność szkolną do wysłuchania przygotowanej z tej okazji audycji radiowej. W rolę lektora wcielił się kończący naszą szkołę Tomasz Witczak (kl 5TI) i on również zrealizował audycję dźwiękowo.
Ilustracją do audycji niech będzie wystawa przygotowana w holu na parterze. Materiały na wystawę pochodzą z Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie. Warto również sięgnąć do źródła - czyli do tekstu samej Kostytucji:
https://pl.wikisource.org/wiki/Ustawa_rz%C4%85dowa_czyli_Konstytucya_3_maja_1791
Zapraszamy nauczycieli i wychowawców do odtworzenia audycji na lekcjach wychowawczych lub przedmiotowych,
a słuchaczy zapraszamy do odpowiedzi na pytania, które padają w audycji.
Do wygrania nagrody - niespodzianki.
A już 2. maja nie zapomnijcie wywiesić w oknie naszej flagi narodowej.

-
Kontakt
Adres pocztowy: ul.Trzebnicka 4
56-300 MiliczTelefon/fax: 71 3840350 E-mail: sekretariat@zsmilicz.eu Strona WWW: www.zsmilicz.eu Facebook: www.facebook.com/ZSwMiliczu -