Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

Inauguracja MRM

15 kwietnia w Starej Rzeźni odbyła się sesja inauguracyjna Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miliczu. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice Hanna Toboła i Aleksandra Chojnacka z klasy 3TE oraz Gabriela Stach z klasy 1TI . Całą imprezę prowadziła nasza uczennica Hanna Toboła. Podczas sesji nastąpiło ślubowanie  nowo wybranych członków Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miliczu. Opiekunem naszych uczennic był Pan Radosław Szymanowski.