Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki

Wizyta w MAHLE Krotoszyn

21 lutego klasa 2TS, pod opieką wychowawcy pana Radosława Szymanowskiego i pana Dariusza Nowickiego, zwiedzała Zakłady Produkcyjne Firmy MAHLE w Krotoszynie. Pod okiem pani Mileny Napierały uczniowie odbyli szkolenie BHP, a następnie została przedstawiona prezentacja zakładu MAHLE. Uczniowie zwiedzili odlewnię żeliwa i obróbki elementów filtrujących. Uczestniczyli w warsztatach szkoleniowych, gdzie na co dzień uczniowie odbywają praktyki.