Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu

Harmonogram egzaminów poprawkowych

Egzaminy poprawkowe – SIERPIEŃ  2024r.

Wykazy zagadnień do egzaminów uczniowie odbierają w sekretariacie szkoły

27.08.2024r. (wtorek)

 

JĘZYK POLSKI

27.08.2024, j. polski, p.B. Barszczewska, p.D.Milian, p.J.Góniak, p.R. Lech
godz. 8:30, gab. 3

1

 

1TH

Język polski

D.Milian

2

 

2TH

Język polski

B. Barszczewska

3

 

3TI

Język polski

J.Górniak

4

 

4TES

Język polski

D.Milian

5

 

5tep

Język polski

D.Milian

6

 

5thl

Język polski

D.Milian

7

 

1BB

Język polski

D.Milian

8

 

1EB

Język polski

B. Barszczewska

9

 

2CB

Język polski

B. Barszczewska

 

HISTORIA

27.08.2024, historia, p.Ł.Grzesiak, p.A.Horała, p.A.Iskrzycka,
godz. 8:30, gab. 5

1

 

1TL

Historia

Ł. Grzesiak

2

 

1AB

Historia

A.Horała

3

 

2DB

Historia

A.Horała

4

 

3AB

Historia

A.Horała

 

JĘZYK ANGIELSKI

27.08.2024, j.angielski p. M.Góźdź, p.A.Delewska, p. M. Łakiewicz,

godz. 8:30, gab. 2

1

 

1TH

J. angielski

M.Góźdź

2

 

1TL

J. angielski

A.Delewska

3

 

5tip

J. angielski

A.Delewska

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

27.08.2024, WOS, p. A.Iskrzycka, p.A.Horała, p.M.Łakiewicz
godz. 9:30, gab. 5

1

 

3CB

Wiedza o społeczeństwie

A.Iskrzycka

 

EKONOMIKA, PODSTAWY EKONOMII

27.08.2024, ekonomika, podstawy ekonomii, p.A.Nesoruk, p.D.Budnik, p.A.Iskrzycka,              

godz. 10:30, gab. 37

1

 

1TE

Podstawy ekonomii

A.Nestoruk

2

 

2TE

Ekonomika

A.Nestoruk

 

PROCESY TRANSPORTOWE

27.08.2024, procesy transportowe, p. M. Iwanicka, p.B.Nowicka, p.M.Łakiewicz
godz. 10:30, gab. 4

1

 

4TL

Procesy transportowe

M.Iwanicka

 

BIZNES I ZARZĄDZANIE

27.08.2024, BIZ, p.M.Grabowski, p.D.Budnik, p. A.Iskrzycka
godz. 11:30, gab. 5

1

 

1DB

Biznes i zarządzanie

M.Grabowski

 

INFORMATYKA

27.08.2024, informatyka, p.M.Kryszkiewicz, K.Mulik, A.Iskrzycka
godz. 11:30, gab. 19

1

 

1TI

informatyka

M.Kryszkiewicz

2

 

2TI

informatyka

M.Kryszkiewicz

3

 

3THI

informatyka

M.Kryszkiewicz

 

 

28.08.2024r. (środa)

 

MATEMATYKA

28.08.2024, matematyka, p. T. Bryjak, p. P.Jasińska, I.Plewka, J.Milian,
p. A. Iskrzycka,
godz. 8:30, gab. 1

1

 

1ALO

Matematyka

I.Plewka

2

 

4ALO

Matematyka

I.Plewka

3

 

1TE

Matematyka

P.Jasińska

4

 

1TI

Matematyka

P.Jasińska

5

 

1TL

Matematyka

P.Jasińska

6

 

2TI

Matematyka

I.Plewka

7

 

3THI

Matematyka

T.Bryjak

8

 

3TI

Matematyka

I.Plewka

9

 

4TES

Matematyka

J.Milian

10

 

5tep

Matematyka

P.Jasińska

11

 

1AB

Matematyka

T.Bryjak

12

 

1BB

Matematyka

T.Bryjak

13

 

1EB

Matematyka

T.Bryjak

14

 

2DB

Matematyka

T.Bryjak

 

CHEMIA

28.08.2024, chemia, p. I.Wichrzycka Pzybyś, p. A. Ochowicz, p. M. Łakiewicz

godz. 9:30, gab. 34

1

 

3CB

Chemia

I.Wichrzycka Przybyś

 

 BIOLIGIA

28.08.2024, biologia, p.I.Wichrzycka Pzybyś, p. A. Ochowicz, p. M. Łakiewicz

godz. 10:30, gab. 21

1

 

1AB

biologia

A.Ochowicz

 

WYCHOWANIE FIZYCZNE

28.08.2024 wychowanie fizyczne, p. Ł.Lombaski, p. Sz.Iwanicki, p. R. Lech,
godz. 11:30, mała sala gimn.

1

 

1TH

wf

Ł.Lombarski

2

 

1BB

wf

Sz.Iwanicki

3

 

1BB

wf

Ł.Lombarski

 

29.08.2024r. (czwartek)

 

JĘZYK NIEMIECKI

29.08.2024, j.niemiecki p.M.Wolszczak, p.I.Sobczak, A.Horała, p.M. Łakiewicz,

godz. 8:30, gab. 2

1

 

1ALO

J. niemiecki

I.Sobczak

2

 

2ALO

J. niemiecki

M. Wolszczak

3

 

2TI

J. niemiecki

M. Wolszczak

4

 

4ALO

J. niemiecki

M. Wolszczak

5

 

5thl

J. niemiecki

A.Horała

 

PRACOWNIA STRON INTERNETOWYCH

29.08.2024, pracownia stron internetowych, p.P.Jasińska, p.W.Stankiewicz, p. A.Iskrzycka 

godz. 10:30, gab. 19

1

 

3THI

Pracownia stron internetowych

P.Jasińska