NAJLEPSI W ZAWODZIE

Zakończyły się regionalne konkursy „Najlepszy uczeń w zawodzie 2015” w ramach Modernizacji Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II, w których brali udział uczniowie z większości szkół zawodowych na Dolnym Śląsku.

 

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w 13 zawodach, a najlepsze wyniki osiągnęli zajmując drugie miejsce w konkursie: Andrzej Potocki, Adrian Noszczyk i Dawid Hupało w techniku pojazdów samochodowych (opiekun W. Kluga), Karolina Janosz, Katarzyna Naskręt i Damian Kajda w techniku handlowcu (opiekun D. Budnik), Agata Czub, Wioletta Józefiak i Aleksandra Sklarek w techniku architektury krajobrazu (opiekun J. Gil) oraz Mateusz Byrdek, Sebastian Mróz i Rafał Czerepowicz w mechaniku pojazdów samochodowych (opiekun W. Kluga).

Trzecie miejsce w konkursie zdobyli: Andrzej Strechenbach, Bartosz Wieczorek i Kacper Auguścik w zawodzie ślusarz (opiekun R. Forster), Szymon Mazur, Tobiasz Czapracki i Krystian Marciniak w zawodzie elektryk (opiekun G. Połubek) oraz Aleksandra Kozioł, Roksana Rus i Andżelika Borejszo w zawodzie sprzedawca (opiekun K. Dutkowiak). Uroczysta gala połączona z wręczeniem atrakcyjnych nagród będzie miała miejsce wkrótce we Wrocławiu.

Na zdjęciu: Monika Kazimierska, Sandra Przybylska i Patryk Szczuraszek w konkursie na najlepszego cukiernika (drużyna zajęła 5 miejsce).