Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu
22.03.2024 piątek
Dzień: 22.03.2024 (pt.) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Zastępca | Uwagi |
1, 08:00-08:45 | Bień Kamila | 1DB | Język polski | Uczniowie przychodzą później | |
1, 08:00-08:45 | Bryjak Tomasz | 1BB | Matematyka | Zastępstwo | K.Głodek z 6l |
1, 08:00-08:45 | Kryszkiewicz Edyta | 1TH | Język angielski | Góźdź Monika za 6l | |
2, 08:50-09:35 | Bień Kamila | 5TIp | Język polski | Uczniowie przychodzą później | |
2, 08:50-09:35 | Broda Anita | 3AB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
2, 08:50-09:35 | Broda Anita | 1TL|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
2, 08:50-09:35 | Bryjak Tomasz | 3BB | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
2, 08:50-09:35 | Kryszkiewicz Edyta | 1TH | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
2, 08:50-09:35 | Łakiewicz Marzena | 3TL|J1 | Język angielski | Góźdź Monika | |
2, 08:50-09:35 | Mikrut Sylwia | 3THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Broda Anita | |
3, 09:45-10:30 | Bień Kamila | 5TIp | Język polski | Zastępstwo | M.Kryszkiewicz z 1l |
3, 09:45-10:30 | Bryjak Tomasz | 3CB | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
3, 09:45-10:30 | Iskrzycka Alina | 3AB | Wiedza o społeczeństwie | Zastępstwo | J.Górniak z 1l |
3, 09:45-10:30 | Kryszkiewicz Edyta | 2TH | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
3, 09:45-10:30 | Mikrut Sylwia | 3THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 3CB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
4, 10:50-11:35 | Bryjak Tomasz | 1AB | Zajęcia biblioteczne | Kryszkiewicz Małgorzata | |
4, 10:50-11:35 | Kryszkiewicz Edyta | 3THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
4, 10:50-11:35 | Mikrut Sylwia | 4THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Broda Anita | |
5, 11:45-12:30 | Bień Kamila | 3BB | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Broda Anita | 1EB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Bryjak Tomasz | 3THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Bryjak Tomasz | 3THI|t.infor. | Pracownia informatyczna | Dajczman Jakub | |
5, 11:45-12:30 | Kołodziej Jan | 3CB | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Kryszkiewicz Edyta | 1BB|w1 | Wychowanie fizyczne | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Kryszkiewicz Edyta | 1AB|DZ | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
5, 11:45-12:30 | Mikrut Sylwia | 1TH | Język angielski | Góźdź Monika | za 7 lekcję |
6, 12:40-13:25 | Bień Kamila | 2TS | Język polski | Zastępstwo | R.Horbik z 1l |
6, 12:40-13:25 | Bryjak Tomasz | 4THI | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
6, 12:40-13:25 | Góźdź Monika | 1TH|J2 | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
6, 12:40-13:25 | Kołodziej Jan | 3TL|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz | |
6, 12:40-13:25 | Mikrut Sylwia | 2TH | Techniki pracy w hotelarstwie | Zajęcia w świetlicy lub bibliotece | |
7, 13:30-14:15 | Bień Kamila | 2A|IND*GJ | Język polski | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
7, 13:30-14:15 | Góźdź Monika | 1TH|J1 | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:30-14:15 | Kołodziej Jan | 1CB | Edukacja dla bezpieczeństwa | Uczniowie zwolnieni do domu | |
7, 13:30-14:15 | Mikrut Sylwia | 2TH | Techniki pracy w hotelarstwie | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:20-15:05 | Bień Kamila | 2A|IND*GJ | Język polski | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) | |
8, 14:20-15:05 | Bryjak Tomasz | 1TS | Matematyka | Uczniowie zwolnieni do domu | |
8, 14:20-15:05 | Kołodziej Jan | 1TL | Zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego | Uczniowie zwolnieni do domu |
-
Kontakt
Adres pocztowy: ul.Trzebnicka 4
56-300 MiliczTelefon/fax: 71 3840350 E-mail: sekretariat@zsmilicz.eu Strona WWW: www.zsmilicz.eu Facebook: www.facebook.com/ZSwMiliczu -