Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu
5.03.2024 wtorek
Dzień: 05.03.2024 (wt.) | ||||
---|---|---|---|---|
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Zastępca |
2, 08:50-09:35 | Mocydlarz Iwona | 2DB|J2 | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz |
3, 09:45-10:30 | Mocydlarz Iwona | 2TH|2/2 | Język angielski | Góźdź Monika |
4, 10:50-11:35 | Mocydlarz Iwona | 2A|J2 | Język angielski | Szyszka Katarzyna |
5, 11:45-12:30 | Mocydlarz Iwona | 2TI|J2 | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
6, 12:40-13:25 | Mocydlarz Iwona | 2TS|2/2 | Język angielski | Szyszka Katarzyna |
7, 13:30-14:15 | Mocydlarz Iwona | 1TI|2/2 | Język angielski | Uczniowie zwolnieni do domu |
Lekcja | Nauczyciel/wakat | Oddział | Przedmiot | Zastępca |
---|---|---|---|---|
1, 08:00-08:45 | Szmigiel Bartłomiej | 2BB|CH | Wychowanie fizyczne | Iwanicki Szymon |
2, 08:50-09:35 | Mulik Krzysztof | 4THI|t.hotel | Zajęcia świetlicowe | Kuśnierz Tadeusz |
2, 08:50-09:35 | Szmigiel Bartłomiej | 2BB|CH | Wychowanie fizyczne | Iwanicki Szymon |
3, 09:45-10:30 | Broda Anita | 2AB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
3, 09:45-10:30 | Mulik Krzysztof | 1A|2/2 | Informatyka | Głodek Katarzyna |
3, 09:45-10:30 | Szmigiel Bartłomiej | 2A|DZ | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 4A|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
4, 10:50-11:35 | Broda Anita | 2DB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
4, 10:50-11:35 | Kamińska Elżbieta | 2DB|REL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
4, 10:50-11:35 | Mulik Krzysztof | 3TL|1/2 | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
4, 10:50-11:35 | Płóciennik Katarzyna | 2TL | Magazyny produkcyjne i dystrybucyjne | Łakiewicz Marzena |
5, 11:45-12:30 | Broda Anita | 4THI|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
5, 11:45-12:30 | Kamińska Elżbieta | 2CB | Matematyka | Bryjak Tomasz |
5, 11:45-12:30 | Mulik Krzysztof | 2A|J1 | Język angielski | Szyszka Katarzyna |
6, 12:40-13:25 | Broda Anita | 2BB|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
6, 12:40-13:25 | Mulik Krzysztof | 1TL|J1 | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
6, 12:40-13:25 | Płóciennik Katarzyna | 3TL|w2 | Pracownia magazynowa | Iwanicka Magdalena |
7, 13:30-14:15 | Broda Anita | 1TE|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
7, 13:30-14:15 | Broda Anita | 3THI|NOREL | Zajęcia świetlicowe | Horbik Radosław |
7, 13:30-14:15 | Kamińska Elżbieta | 1TE|REL | Zajęcia biblioteczne | Horała Anna |
7, 13:30-14:15 | Szymanowski Radosław | 3TES|1/2 | Geografia | Uczniowie zwolnieni do domu |
8, 14:20-15:05 | Broda Anita | 2BB | Zajęcia z wychowawcą | Uczniowie zwolnieni do domu |
8, 14:20-15:05 | Kamińska Elżbieta | 2AB | Zajęcia z wychowawcą | Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela) |
8, 14:20-15:05 | Szymanowski Radosław | 3THI | Geografia | Uczniowie zwolnieni do domu |
-
Kontakt
Adres pocztowy: ul.Trzebnicka 4
56-300 MiliczTelefon/fax: 71 3840350 E-mail: sekretariat@zsmilicz.eu Strona WWW: www.zsmilicz.eu Facebook: www.facebook.com/ZSwMiliczu -